چاپ این برگه

خبرنگار افتخاری

خبرنگار افتخاری مبارکه نا باشید

 یک رسانه برای رشد و پیشرفت بیشتر و البته جلوگیری از کج روی های احتمالی نیازمند نقد و بررسی مداوم و در مراحلی یاری گرفتن از مخاطبان خود است. نظر به اهمیت تعامل یک رسانه با مردم بر آن شدیم تا با برقراری ارتباطی منسجم و مدون با شما کاربران گرامی از تجارب و نظرات سازنده شما در روند انتشار اخبار استفاده کنیم.

مخاطبان محترم  پایگاه خبری تحلیلی مبارکه نا می توانند اخبار، یادداشت‌ها، عکس، مصاحبه ، طنز و کاریکاتور و سایر اشکال محتوایی را از طریق فرم ارسال خبر و یا به آدرس mobarakena2015@gmail.com  ارسال کنند تا در سریع ترین زمان ممکن به نام خودشان منتشر شود.

لطفا در ارسال مطالب خود به این نکات توجه داشته باشید:

  • رعایت قوانین و شئونات ایرانی و اسلامی در انتخاب موضوع و تنظیم مطالب مورد توجه قرار بگیرد.
  • اخباری که دارای ارزش های خبری مثل تازگی خبر باشند در اولویت انتشار قرار دارند.
  • موضوعات مناسبتی و متناسب با شرایط روز در اولویت انتشار هستند.
  • سایت مبارکه نا این اجازه را دارد که مطالب ارسالی شما را در چارچوب مقررات رسانه ای و خط مشی خود ویرایش کند.

امید است این طرح پل ارتباطی موثری میان مبارکه نا و مخاطبانش باشد تا ضمن ایجاد تنوع در اخبار و گزارش ها، استعداد های برتر نیز در حوزه های مختلف شناسایی شوند.

 

ثبت نام خبرنگار افتخاری 

آموزش خبرنویسی – ویژه خبرنگاران افتخاری

امروزه یادگیری مهارت هایی همچون خبرنگاری به ویژه برای جوانان یکی از بایسته هایی است که به شدت مغفول واقع شده و کم نیستند افراد جویای کاری که در روزمه هایشان جز مدرک تحصیلی نکته قابل توجهی به چشم نمی خورد.

از طرفی با رشد روزافزون دامنه تاثیرگذاری رسانه ها، یادگیری مهارت های خبرنگاری جزء مولفه هایی است که هر جوانی با اختصاص مدت زمانی کوتاه از زمان روزمره خود می تواند به آن نائل شود.

بر این اساس پایگاه خبری تحلیلی مبارکه نا تصمیم برآن دارد، شرایطی را مهیا کند تا مخاطبین عزیز بتوانند با استفاده از امکانات این سایت و با مطالعه جزوه آموزش خبرنگاری در کمتر از یک ساعت، بتوانند با تمرین واقعی اصول تهیه خبر، به یک خبرنگار حرفه ای تبدیل شوند.

بدین منظور داوطلبان همکاری می توانند ابتدا جزوه آموزش خبرنگاری را دانلود کرده و سپس با سوژه یابی از دغدغه ها، فرصت ها، مشکلات، رویدادها، فرهنگ و رسوم و سایر موارد قابل توجه در  آن را در قالب خبر، گزارش، گفتگو و یادداشت به پایگاه خبری تحلیل مبارکه نا ارسال فرمایند.

دانلود جزوه آموزش خبرنویسی در یک ساعت (دانشجویی)

دانلود کتاب آموزش خبرنگاری (خبر – یونس شکرخواه)

Go to TOP