چاپ این نوشته
رئيس اداره اوقاف و امور خيريه شهرستان مباركه :

نیکوکاران مبارکه ای ۲ قطعه زمین برای فعالیت های مذهبی وقف کردند

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان مبارکه گفت : نیکوکاران مبارکه ای ۲ قطعه زمین به ارزش ۷۶۰میلیون ریال برای فعالیت های مذهبی وقف کردند.

 به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مبارکه نا  علی مبشری  رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان مبارکه گفت:  خانم عصمت عباسی واقف مبارکه ای زمینی به وسعت ۸۲ متر و به ارزش ۵۰۰ میلیون ریال را برای توسعه مسجد ۱۴ معصوم محله قهنویه مبارکه وقف کرد.
مبشری افزود: نیکوکار خیرالله محمدی قطعه زمینی به وسعت ۶۵ متر به ارزش ۲۶۰ میلیون ریال را برای سرویس بهداشتی و وضوخانه وقف کرد.
وی با اشاره به اهمیت وقف اظهار داشت: وقف بهترین و ماندگارترین شیوه انفاق است که همواره اثرات ارزنده ای برای انسان در زندگی او ایفا می کند.
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان مبارکه با بیان اینکه وقف صدقه جاریه و میراث ماندگاری از پیامبر اسلام (ص) است، خاطرنشان کرد: وقف کردن سبب می شود تا برای همیشه آثار و خیرات و بخشش مال و کمک به مردم به ویژه محرومان و نیازمندان شامل حال واقف شده و از بهره های معنوی و اخروی این سنت حسنه بهره مند شود.
مبشری بر لزوم احیای این فریضه دینی و سنت نبوی تاکید کرد و ادامه داد: احیای فرهنگ وقف پشتوانه و راهکاری مهم برای حفظ زندگی دینی و ارزش‌های مکتب اسلام است.
900

telegram

  1. بسمه تعالی

    اگر بخواهیم به آستان قدس رضوی زمین ۵۰۵ و ۵۰۵/۲ جوهرستان مبارکه اصفهان جنب کارخانه چینی زرین وقف کنیم باید از طریق شهرستان اقدام کنیم یا آقای مبشری میفرمایند به خود مشهد برویم؟ چون وقتی مال غیر فروخته شده ولی نقشه ثبتی موجود نباشه بالاخره یه کسی مال مشاعی وقف میکنه بقیه نجات پیدا میکنند

Go to TOP