چاپ این نوشته
سرپرست اورژانس کشور:

مراکز فوریت های پزشکی در سراسر کشور افزایش می‌یابد/ تلاش ما افزایش امکانات و تجهیزات است

سرپرست اورژانس کشور گفت: ۴۰ سال از سالروز تاسیس اورژانس می گذرد و روز به روز بر میزان خدمات دهی اورژانس افزوده می شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مبارکه نا، دکتر پیرحسین کولیوند در گفت وگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان، اظهار داشت: به مناسبت فرا رسیدن چهل و یکمین سالروز تاسیس اورژانس پیش بیمارستانی مراسمی در ۲۸ شهریور ماه برگزار می شود.

وی با بیان اینکه این مراسم در دانشگاه ایران در تهران برگزار می شود، افزود: ۴۰ سال از سالروز تاسیس اورژانس می گذرد و روز به روز بر میزان خدمات دهی اورژانس افزوده می شود.
سرپرست اورژانس کشور عنوان کرد: توسعه مراکز و تکمیل ساختمان های مرکز فوریت های پزشکی در سراسر کشور از جمله برنامه های اورژانس برای افزایش خدمت دهی به مردم عزیز است.
وی گفت: تلاش ما بر این است که از نظر ساختاری ارتقا پیدا کنیم که در این صورت می توان با تمرکز بیشتر در راستای برطرف کردن مشکلات پرسنل و خدمات اقدام کرد.
کولیوند خاطرنشان کرد: از این فرصت برای تقدیر از زحمات شبانه روزی پرسنل خدوم و ساعی اورژانس استفاده کرده و صمیمانه از تمامی عزیزانی که در راستای خدمت دهی به مردم و کاهش صدمات و حوادث تلاش می کنند، تشکر می کنم.
سرپرست اورژانس کشور تصریح کرد: می دانیم که در اورژانس مشکلاتی وجود دارد که تلاش ما کاهش مشکلات و افزایش امکانات و تجهیزات و در نهایت ارایه خدمات مطلوب به مردم است.
وی افزود: مرکز فوریت های پزشکی برای ارتقای اورژانس هوایی برنامه هایی دارد چرا که استفاده از اورژانس هوایی مزیت هایی دارد که خدمت رسانی را تا حد مطلوب و قابل توجهی ارتقا می دهد.
کولیوند خاطرنشان کرد: کشور ما کشوری حادثه خیز است که ضرورت دارد خود را برای مواقع بحرانی در حوزه های مختلف امدادرسانی تقویت کنیم.

انتهای پیام/

telegram

Go to TOP