چاپ این نوشته
در بیانیه ۲۱۰ نماینده مطرح شد

حسابهای قوه قضائیه از جهات مجوزهای شرعی و قانونی دارای ایراد نیست

۲۱۰ نفر از نمایندگان در بیانیه‌ای اعلام کردند حساب سپرده مورد مناقشه به نام قوه قضائیه از جهات مجوزهای شرعی و قانونی دارای ایراد نیست.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مبارکه نا، احمد امیرآبادی فراهانی عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی نوبت عصر امروز (سه‌شنبه، ۷ دی) قوه مقننه بیانیه ۲۱۰ نفر از نمایندگان درباره موضوعات مطرح شده درباره حساب‌های قوه قضائیه را  قرائت کرد.

بیانیه نمایندگان به‌شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

ما جمعی از نمایندگان ملت به‌نمایندگی از طرف امضاکنندگان این بیانیه درخصوص حساب‌های قوه قضائیه با توجه به اینکه حل مشکلات اصلی مردم در گروه همکاری صادقانه قوای سه‌گانه است، از ریاست محترم قوه قضائیه درخصوص شبهات مطرح شده جویا شدیم. ایشان همه اسناد و مدارک مربوط به حسابها را در اختیار ما قرار داده و ما به‌دقت آنها را بررسی کردیم و برایمان روشن شد که حساب سپرده مورد مناقشه به نام قوه قضائیه است و از جهات مجوزهای شرعی و قانونی دارای ایراد نمی‌باشد.

طی جلساتی که با ریاست محترم قوه قضائیه داشتیم، همه سؤالاتی را که در ذهن نمایندگان بود با صراحت با ایشان در میان گذاشتیم و ایشان نیز با سعه صدر و با صرف فرصت کافی به این سؤالات پاسخ دادند و ما بهترین روش را همین گفت‌وگوهای صریح و منصفانه مسئولان با یکدیگر می‌دانیم.

نظرات رئیس محترم قوه قضائیه درخصوص مجلس و جایگاه آن و همکاری صمیمانه با قوه مقننه را همسو با نظرات حضرت امام(ره) و رهبر معظم انقلاب مبنی بر در رأس امور بودن مجلس، دریافت نمودیم.

بار دیگر تأکید می‌کنیم که امروز مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم مشکل اصلی کشور می‌باشد و مسئولان نظام در قوای سه‌گانه باید با اتحاد و همدلی و به‌دور از حاشیه سازی‌ها و مجادله‌های بی‌حاصل سیاسی به‌دنبال حل مشکلات مردم باشند.

بر این اساس هرگونه اقدامی را که به همکاری قوای سه‌گانه آسیب برساند از بین بردن فرصت خدمت به مردم می‌دانیم.

انتهای پیام/ تسنیم

telegram

Go to TOP