چاپ این نوشته
فرماندار شهرستان مبارکه خبر داد:

با استفاده از مهارت زندانیان، درآمدی برای خانوادهایشان فراهم می کنیم

علی اصغر ذاکری در جلسه انجمن حمایت از زندانیان شهرستان مبارکه گفت: هدف انجمن براساس اساسنامه، کمک به خانواده زندانیان، بازسازی شخصیت و اصلاح زندانی است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مبارکه نا، فرماندار شهرستان مبارکه در جلسه انجمن حمایت از زندانیان شهرستان با بیان اینکه هدف انجمن براساس اساسنامه، کمک به خانواده زندانیان، بازسازی شخصیت و اصلاح زندانی است، تصریح کرد: بسیاری از زندانیان به دلیل فقر فرهنگی مرتکب جرم می شوند که باید با آموزش های فرهنگی و اعتقادی موجب جلوگیری و پیشگیری از وقوع جرم درآینده توسط این افراد گردد.

علی اصغر ذاکری با اشاره به اینکه خانواده زندانیان از اقشار ضعیف و محروم جامعه هستند، گفت: حمایت خیرین، کمک برای آموزش حرفه ایی و اشتغال زندانیان پس از آزادی را از اهداف و وظایف انجمن حمایت زندانیان است.

وی افزود: نباید این قشر آسیب پذیر جامعه را فراموش و نادیده بگیریم اگر به این قشر کمک نشود ممکن است به واسطه فقرمالی، اقتصادی و فرهنگی خانواده زندانیان در معرض تهدید جرم قرار گیرند.

فرماندار مبارکه بیان کرد: کمک و خدمت رسانی به مردم از جمله زندانیان و خانواده های آنان نباید به دیده تعارف و رفع تکلیف نگاه کنیم، بلکه باید با انگیزه و هدف و دید واقع گرایانه کمک کنیم زیرا انگیزه سبب فعالیت و بهره مندی بیشتر و پاسخگوئی راحت در قبال مسئولیت ها و جایگاه ما خواهد بود.

وی اظهار کرد: توجه به خانواده زندانیان با درآمدزایی و توسعه منابع انجمن محقق می شود و می توان با به کارگیری واستفاده از مهارت زندانیان، درآمدی برای خانواده زندانیان فراهم کنیم.

انتهای پیام/

 

telegram

Go to TOP