چاپ این نوشته
ساعاتی پیش در بزرگراه اقارب پرست رخ داد

دو کشته و یک زخمی در انفجار خودروی پژو ۴۰۵ در اصفهان/ نشت کپسول گاز علت حادثه اعلام شد

بر اثر انفجار خودرویی در بزرگراه اقارب پرست اصفهان دو نفر جان خود را از دست دادند، معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان اصفهان علت این حادثه را براساس بررسی‌های صورت گرفته توسط کارشناسان بروز نقص فنی در خودرو و نشت کپسول گاز عنوان کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مبارکه نا، دقایقی پیش خودروی پژو ۴۰۵ در بزرگراه اقارب پرست منفجر شد.

بر اساس اظهارنظر شاهدان عینی، در این حادثه که در بزرگراه اقارب پرست اصفهان به وقوع پیوسته بود، دو نفربر اثر سوختگی جان باختند.

به لطف تلاش‌های که تابه‌حال صورت گرفته پسر خانواده از مرگ حتمی نجات‌یافته و فقط دچار آسیب‌دیدگی شده است.

خبرنگار صاحب‌نیوز در تماس با سخنگوی آتش‌نشانی شهر اصفهان از علت حادثه و میزان خسارات وارده پیگیری کرد که گفته شد، هنوز نیروها در حال امدادرسانی هستند و گزارش آن‌ها به دست ما نرسیده است.

محمد شریعتی ادامه داد: به محض دریافت گزارش، اطلاع‌رسانی در مورد علت و میزان خسارت انجام خواهد گرفت.

* نظر پلیس در مورد حادثه انفجار پژو ۴۰۵

سرهنگ جهانگیر کریمی معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان اصفهان در این رابطه توضیح داد: در حادثه انفجار یک دستگاه خودرو که براثر نشت کپسول گاز آن در بزرگراه اقارب پرست شهر اصفهان رخ داده بود، دو نفر کشته و یک نفر زخمی شدند.

وی بابیان اینکه این حادثه در حوالی ساعت ۱۲ ظهر امروز به وقوع پیوست، گفت:  متأسفانه در این حادثه دل‌خراش دو نفر جان خود را ازدست‌داده و یک نفر که جوانی ۲۰ ساله بود  مجروح و توسط اورژانس به بیمارستان انتقال‌یافته است.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان اظهار کرد: در بررسی‌های صورت گرفته توسط کارشناسان علت این حادثه بروز نقص فنی در خودرو و نشت کپسول گاز آن عنوان‌شده است.

توضیح: عکس زینتی است.

photo_2017-01-04_01-22-34

انتهای پیام/ صاحب نیوز

telegram

Go to TOP