چاپ این نوشته

زنگ انشاء برجام تمام شد

بیان هزینه سازش در بیانات رهبر انقلاب، ناظر بر آغاز محاسبه‌گری درباره ایده مرکزی دولت روحانی است. روحانی باید پاسخ دهد که کلید وی برای سازش با آمریکا، تا کنون کدام قفل را باز کرده.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مبارکه نا، رضا سراج در کانال تلگرامی خود نوشت:

تبیین (۱) هزینه سازش
بیانات رهبر انقلاب در سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) بایدها و نبایدهای انقلابیگری و جریان انقلابی است. از این رو دوستان اهل قلم می‌بایست به تبیین همه بخش‌های بیانات معظم‌له، اهتمام جدی داشته باشند.
هزینه‌های سازش و بایدها
۱- تبیین موضوع هزینه‌های سازش
۲- برشماری هزینه‌های تاریخی سازش
۳- بیان هزینه‌های سازش در دولت روحانی
۴- تبیین هزینه‌های آینده سازش‌ برای کشور
به نظر می‌رسد بیان هزینه سازش به معنای خارج شدن تاکتیک نرمش قهرمانانه از دستور کار نظام است و این مهم بدان معناست که با بدست آمدن تجربه تاریخی برای مردم، دیگر سراب برجام وجود نخواهد داشت و روحانی باید با اتکاء به ظرفیت‌های درونی، عمل به وعده‌های گذشته و جدید را در دستور کار قرار دهد.
بیان هزینه سازش در بیانات رهبر انقلاب، ناظر بر آغاز محاسبه‌گری درباره ایده مرکزی دولت حسن روحانی است. روحانی باید پاسخ دهد که کلید وی برای تعامل (بخوانید سازش) با آمریکا، تا کنون کدام قفل را باز کرده و خسارت‌های محض آن چه بوده است.
هزینه سازش به معنای تمام شدن زنگ انشاء برجام و استمهال گرفتن از افکارعمومی و سرکار گذاشتن مردم است و روحانی از این پس باید هر ماه به مردم گزارش دهد که چه کارهایی انجام داده است.

انتهای پیام/ جهان

telegram

Go to TOP