چاپ این نوشته
امام‌جمعه دیزیچه:

راه مقاومت تنهاترین راه برای مقابل با متجاوز گران آمریکا و اسرائیل است/ جوانان اصفهانی سر می‌دهند اما نمی‌گذارند جسارتی به حرم حضرت زینب(س) شود

حجت‌الاسلام صانعی، امام‌جمعه دیزیچه تصریح کرد: جوانان اصفهانی حاضر هستند حتی سر بدهند تا جسارتی به حرم حضرت زینب(س) نشود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مبارکه نا،حجت‌الاسلام‌والمسلمین مرتضی صانعی در خطبه‌های نماز جمعه دیزیچه با اشاره به ۲۳ مرداد، سالروز پیروزی لبنان بر ارتش تا دندان مصلح و جنایتکار رژیم صهیونیستی در جنگ ۳۳ روز تصریح کرد: ۲۳ مرداد را به علت پیروزی مقابل رژیم جنایتکار صهیونیست، روز مقاومت و پیروزی نام‌گذاری کرده‌اند.

امام‌جمعه دیزیچه بابیان اینکه این جنگ حادثه بزرگی بود و درسی به همه مسلمانان داد و مسلمانان به چشم خود دیدن و تجربه کردند که راه پیروز شدن و راه نجات جز مقاومت نیست، گفت: کاری که مردم ایران و لبنان انجام دادند و کاری که مردم عراق، سوریه و یمن در حال انجام هستند، با همین مقاومت به پیروزی مقابل دشمنان اسلام نزدیک می‌شوند.

وی افزود: راه نجات جز راه مقاومت برای مقابل متجاوز گران آمریکا و اسرائیل نیست و فقط مقاومت است که می‌تواند تودهنی محکمی به آن‌ها بزند.

حجت‌الاسلام صانعی بابیان اینکه مردم اصفهان این مقاومت را درصحنه‌های مختلف نشان داده‌اند، خاطرنشان کرد: زمانی که ایران اسلامی درگیر جنگ بود مردم استان اصفهان این مقاومت را جانان نشان دادند و زمانی که مقابله با دشمنان داخلی باشد، این مردم عزیز هستند که درصحنه هستند.

وی ادامه داد: زمانی هم که دشمنان قصد جسارت به حرم‌های معصومین و اهل‌بیت(ع) را داشته باشند، این جوانان اصفهانی‌اند که حاضر هستند حتی سر بدهند تا جسارتی به حرم حضرت زینب(س) نشود.

امام‌جمعه دیزیچه بیان کرد: امیدواریم برخی‌ها با بعضی از کارها به استکبار چراغ سبز نشان می‌دهند و باعث خفت خواری برای مملکت می‌شوند درس بگیرند.

وی اظهار کرد: این روزها جوانی از این استان وقتی در برابر دشمنان قرار می‌گیرد و شمر می‌خواهد او را به مسلخ گاه ببرد و همچون مولایش سر از بدن جدا کند با استقامت جلو می‌رود و کم نمی‌آورد و چه زیبا و پرافتخار است برای مردم استان اصفهان چنین جوانانی غیرتمندی را تربیت‌کرده‌اند.

انتهای پیام/

telegram

Go to TOP