چاپ این نوشته
در حاشیه بازدید از شرکت قند عنوان شد:

شرکت قند نقش‌جهان مصداق تحقق اقتصاد مقاومتی در شهرستان مبارکه است

سرهنگ نصر اصفهانی، فرمانده سپاه مبارکه بابیان اینکه نگه‌داشتن و جذب بیشتر کارکنان، اجرای بخشی از اقتصاد مقاومتی است گفت: شرکت قند نقش‌جهان مصداق تحقق اقتصاد مقاومتی در شهرستان مبارکه است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مبارکه نا، جانشین فرمانده سپاه استان اصفهان، فرمانده ناحیه مبارکه، فرمانده حوزه اصناف شهرستان مبارکه از شرکت قند نقش‌جهان بازدید کردند.

در حاشیه این بازدید فرمانده سپاه مبارکه در گفت‌وگو با مبارکه‌نا تصریح کرد: به کارخانه قند نقش‌جهان به اذعان مدیرعامل، جز سه کارخانه برتر کشور است.

سرهنگ محمد نصر اصفهانی بابیان اینکه قسمت‌های زیادی از این کارخانه بااستعدادها و کارکنان بومی طراحی و ساخته‌شده است، گفت: در مقاطعی که کشور تحریم بوده کارکنان این کارخانه با استفاده از ظرفیت‌های بومی کارخانه را بروز کرده‌اند.

وی افزود: شرکت قند نقش‌جهان مصداق تحقق اقتصاد مقاومتی در شهرستان مبارکه و کاری که این شرکت انجام می‌دهند برای تحقق اقتصاد مقاومتی است.

فرمانده سپاه مبارکه با اشاره به اینکه هرچقدر کارخانه کار کند کارکنان بیشتری جذب می‌شوند، اظهار کرد: نزدیک به پنج هزار نفر مستقیم با این شرکت کار می‌کنند.

وی ادامه داد: ۴۰۰ کارگر، چهار هزار کشاورز و حدود هزار راننده کامیون در این شرکت مشغول به کار هستند و نگه‌داشتن و جذب بیشتر کارکنان تحقق اقتصاد مقاومتی است.

 

انتهای پیام/

telegram

Go to TOP