چاپ این نوشته

دومین محموله کمک‌های مردمی به زلزله‌زدگان راهی غرب کشور شد+ تصاویر

امشب دومین محموله کمک‌های مردمی به زلزله‌زدگان از شهرستان مبارکه راهی غرب کشور شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مبارکه نا، امشب دومین محموله کمک‌های مردمی به زلزله‌زدگان از شهرستان مبارکه به غرب کشور اعزام شد.

سرگرد مهرداد عقیلی در حاشیه این اعزامم در گفت‌وگو با مبارکه‌نا تصریح کرد: امشب دومین محموله کمک‌های جمع‌آوری‌شده از مردم و بسیجیان شهرستان مبارکه در حال بارگیری و ارسال به مناطق زلزله‌زده غرب کشور است.

مسئول قرارگاه بسیج سازندگی شهرستان مبارکه بابیان اینکه شب گذشته اولین محموله به این مناطق ارسال و ظهر امروز بین مردم شهر قصر شیرین توزیع شد، گفت: ۱۵ هزار قرص نان، بیش از ۳۰۰ تخته پتو، تعدادی فرش، چادر مسافرتی و کیسه‌خواب، مقدار زیادی کنسرو و لباس گرم و دارو جمع‌آوری‌شده که با اتمام بارگیری به مناطق زلزله‌زده ارسال می‌شود.

وی با اشاره به اینکه همه دستگاه‌های شهرستان دست‌به‌دست هم داده‌اند و کمک‌های خوبی جمع‌آوری‌شده است، افزود: هلال‌احمر، شرکت فولاد مبارکه و هیات های مذهبی کمک‌های خوبی را انجام داده‌اند و موکب‌های شهرستان مبارکه که عراق فعال بودند در حال بارگیری به سمت غرب کشور هستند که مستقر شوند و اقدام به کمک‌رسانی کنند.

سرگرد عقیلی بابیان اینکه هر موقع حوادث غیرمترقبه صورت بگیرد بسیج به‌عنوان یکی از مأموریت‌های ذاتی خود موظف است که به کمک مردم بشتابد، اظهار کرد: همان‌گونه که در زلزله بم بسیج به‌عنوان یکی از پرکارترین و تأثیرگذارترین نیروها در امدادرسانی و کمک به نیازمندان پیش‌قدم بود، بسیجیان در کمک به زلزله‌زدگان همراه با مردم غیور شهرستان مبارکه پیش‌قدم هستند.

وی ادامه داد: همه حوزه‌های مقاومت، کانون‌ها و پایگاه‌های بسیج آماده دریافت کمک‌های نقدی و غیر نقدی مردم به زلزله‌زدگان هستند.

 

انتهای پیام/

telegram

Go to TOP