چاپ این نوشته
مدیر آموزش‌وپرورش مبارکه مطرح کرد:

شکستن لوله آزمایشگاه حین آزمایش و مصدوم شدن دو دانش‌آموز/ دو دانش‌آموز سرپایی درمان و از بیمارستان مرخص شدند

رجبی، مدیر آموزش‌وپرورش مبارکه گفت: براثر به ترکیدن لوله آزمایشگاه حین آزمایش در دبیرستان دخترانه شاهد اسوه، دو دانش‌آموز مصدوم و هر دو بعد از مراحل درمان، از بیمارستان مرخص شدند.

مدیر آموزش‌وپرورش شهرستان مبارکه در گفت‌وگو با مبارکه‌نا با اشاره به ترکیدن لوله ارلن در دبیرستان دخترانه شاهد اسوه مبارکه تصریح کرد: امروز در آزمایشگاه دبیرستان دخترانه شاهد اسوه، آزمایش قند و اسیدسولفوریک در حال انجام بوده که براثر واکنش این آزمایش گاز و گرمایی زیادی که تولیدشده و  باعث شدن لوله‌ی آزمایشگاه می‌شود.

داوود رجبی بابیان اینکه گاز حاصله از این آزمایش در آزمایشگاه می‌پیچد، گفت: وضعیت همه دانش‌آموزان خوب است و فقط در این حادثه دو دانش‌آموز مصدوم جزی شده‌اند.

وی با اشاره به اینکه دانش‌آموزان ترسیده بودند و سرپایی درمان و از بیمارستان مرخص شدند، ادامه داد: براثر ترکیدن این لوله، یکی از دانش‌آموزان خراشی روی صورت و یکی دیگر خراشی روی چهره‌اش افتاده است.

مدیر آموزش‌وپرورش مبارکه اظهار کرد: کارشناسان و معاونین آموزش‌وپرورش شهرستان بعد از حادثه در محمد رسول‌الله(ص)  حاضر شدند و اولیا دانش‌آموزان هم در بیمارستان حضور پیدا کردند و با رضایت دانش‌آموزان را مرخص کردند.

انتهای پیام/

telegram

Go to TOP