۱۱:۰۰ ب.ظ - یکشنبه ۱۳۹۳/۰۱/۳۱

واکنش روسیه به احتمال پیوستن اوکراین به ناتو

سخنگوی کاخ کرملین تاکید کرد: گسترش بیشتر ناتو به سوی مرزهای روسیه ساختار کلی امنیت اروپا را دچار تغییر خواهد کرد و تهدیدی جدی علیه روسیه به شمار می رود.

۱۰:۰۰ ب.ظ - یکشنبه ۱۳۹۳/۰۱/۳۱

جزییات تغییر تعرفه‌های تلفن از امشب

با تغییر روش پالس محوری به محاسبه کارکرد مشترکین بر مبنای دقایق استفاده از تلفن، از این پس محاسبه هزینه‌های تلفن ثابت و همراه دستخوش تغییراتی خواهد شد که به گفته مدیر عامل شرکت ارتباطات سیار تغییر تعرفه‌های همراه اول از ساعت 12 امشب خواهد بود. جزییات تغییر تعرفه‌های تلفن از امشب

به مناسبت میلاد پربرکت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها؛

۹:۰۰ ب.ظ - یکشنبه ۱۳۹۳/۰۱/۳۱

رهبر معظم انقلاب با عفو و تخفیف مجازات جمعی از محکومان زن موافقت کردند

حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی بنا به درخواست آیت الله آملی لاریجانی رئیس قوه قضاییه به مناسبت میلاد پربرکت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها با عفو و تخفیف مجازات جمعی از محکومان نسوان دادگاههای عمومی و انقلاب و سازمان قضایی نیروهای مسلح و سازمان تعزیرات حکومتی موافقت کردند.

۸:۰۰ ب.ظ - یکشنبه ۱۳۹۳/۰۱/۳۱

سهمیه بنزین خودروهای شخصی امشب واریز نمی شود

ستاد مدیریت حمل و نقل و سوخت اعلام کرد: سهمیه ناوگان حمل‌ونقل عمومی و کرایه‌ها از اول اردیبهشت بدون تغییر واریز می شود.طی روزهای آینده قیمت و سهمیه خودروهای شخصی طبق مصوبات ستاد هدفمندی یارانه‌ها اعلام می‌گردد.

۷:۰۰ ب.ظ - یکشنبه ۱۳۹۳/۰۱/۳۱

شناخت شخصیت همسر آینده از روی رانندگی

یک مشاور خانواده با بیان شرایط ازدواج آرمانی از زوجین خواست تا معیارهای صحیح انتخاب همسر و مهارتهای زندگی را بیاموزند و سپس اقدام به ازدواج کنند و گفت: از روی شیوه رانندگی تا حد زیادی می توان به شخصیت افراد پی برد.

۶:۰۰ ب.ظ - یکشنبه ۱۳۹۳/۰۱/۳۱

شناورهای نظامی سپاه روی دست شناورهای آمریکایی زد

"سپاه پاسداران انقلاب اسلامی قایق‌های تندرویی در اختیار دارد که سریع‌ترین شناور نظامی جهان به شمار می‌رود و سرعت آن دو برابر شناورهای آمریکایی است".

۵:۰۰ ب.ظ - یکشنبه ۱۳۹۳/۰۱/۳۱

انتقاد شدید لاریجانی از اظهارات وزیر صنعت

رئیس مجلس شورای اسلامی با انتقاد از اظهارات اخیر نعمت زاده مبنی بر عدم اختصاص سهم قانونی تولید از درآمدهای حاصل از اجرای قانون هدفمندی یارانه ها گفت: من از مصاحبه اخیر شما نگران شدم شما فرمودید که سهمی به تولید از درآمدهای هدفمندی داده نمی شود در حالی که وزارت صنعت ملزم به اجرای قانون است.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس خبر داد:

۴:۰۰ ب.ظ - یکشنبه ۱۳۹۳/۰۱/۳۱

تلاش وزارت صنعت برای فعالیت رسمی یک شرکت صهیونیستی در کشور

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیات خارجی مجلس از برخی اقدامات مسئولان وزارت صنعت، معدن و تجارت برای رسمی شدن فعالیت شرکت های صهیونیستی در داخل کشور خبر داد و از این موضوع ابراز نگرانی کرد.

۳:۰۰ ب.ظ - یکشنبه ۱۳۹۳/۰۱/۳۱

برنامه ریزی آیت الله برای انتخابات خبرگان/ هاشمی این‌بار با لیست «مجتهدان مصلح و معتدل» می‌آید

طیف هاشمی در تهران لیست انتخاباتی مجلس خبرگان با نام «مجتهدان مصلح و معتدل» این لیست را تهیه کرده و در حال تکمیل آن در شهرستان ها هستند.

۲:۰۰ ب.ظ - یکشنبه ۱۳۹۳/۰۱/۳۱

آمار خیره کننده یارانه بگیران با درآمد زیر ۶۰۰هزار تومان

یوسفیان ملا با اعلام اینکه دولت انتظار داشت ۳۰ میلیون نفر برای یارانه ثبت نام نکنند که محقق نشدگفت: ۴۰درصد ثبت‌نام کنندگان یارانه درآمد خود را زیر ۶۰۰هزار تومان اعلام کردند.

Go to TOP