۱:۴۷ ق.ظ - سه شنبه ۱۳۹۳/۱۱/۲۸

حمله جنگنده های امارات به پالایشگاه های نفت سوریه

منابع خبری اماراتی می گویند جنگنده های اف 16 این کشور که در اردن مسقر هستند به پالایشگاه های نفت سوریه که در دست داعش هستند، حمله کردند.

۳:۳۳ ب.ظ - دوشنبه ۱۳۹۳/۱۱/۲۷

جلسه توجیهی بیمه محصولات کشاورزی درجهادکشاورزی شهرستان مبارکه برگزار شد

جلسه توجیهی بیمه محصولات کشاورزی با حضور آقای سالکی کارشناس صندوق بیمه کشاورزی ،‌آقای امینی فر کارگزار بیمه محصولات کشاورزی ،‌ مدیر جهادکشاورزی و 40 تن از مددکاران ترویجی و بهره برداران و تولیدکنندگان بخش کشاورزی شهرستان در محل سالن اجتماعات جهادکشاورزی شهرستان مبارکه برگزارگردید.

۳:۰۵ ب.ظ - دوشنبه ۱۳۹۳/۱۱/۲۷

۷ پروژه بخش کشاورزی شهرستان مبارکه در دهه فجر سال ۱۳۹۳ افتتاح گردید

در سي و ششمين طلوع فجر انقلاب اسلامي 7 پروژه جهاد کشاورزي این شهرستان با اعتباری بالغ بر 19هزار و 48 میلیون ریال شامل 2هزار میلیون ریال اعتبارات بلاعوض،2 هزار و 750 میلیون ریال تسهیلات بانکی و 14 هزار و 298 میلیون ریال آورده شخصی به بهره برداری رسید .

۲:۴۷ ب.ظ - دوشنبه ۱۳۹۳/۱۱/۲۷

کارگاه آموزشی هرس باغات در روستای اراضی برگزار شد

هدف از برگزاری این کارگاه آموزشی ،‌ آموزش تثوری و عملی هرس صحیح باغات میوه برای باغداران منطقه بود و حاضران در دوره ، ضمن آشنایی عملی با اصول هرس درختان نسبت به هرس چند درخت نیز اقدام نمودند.

۵:۰۷ ق.ظ - دوشنبه ۱۳۹۳/۱۱/۲۷

اقتدار ایران اسلامی در سایه ولایت محقق می شود/ اخم رهبری مایه خشم ملت

متاسفانه بعضی در مخالفت با رهبری در بحث های سیاسی، فرهنگی، اقتصادی و بین المللی؛ هر چند قولاً جرات ابراز ندارند، ولی عملاً مسیری خلاف منویات ایشان طی می‌کنند و مایه حزن و اندوه رهبر فرزانه انقلاب می شوند و خشم و نفرت ملت را برای خود می خرند.

با حضور وزیر ارتباطات صورت گرفت؛

۴:۴۸ ق.ظ - دوشنبه ۱۳۹۳/۱۱/۲۷

راه‌اندازی موتور جستجوگر ایرانی/ جستجوی یک میلیارد صفحه با «یوز»

موتور جستجوی ایرانی با نام «یوز» با امکان جستجوی یک‌میلیارد صفحه فارسی با حمایت وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات راه‌اندازی شد.

۴:۲۴ ق.ظ - دوشنبه ۱۳۹۳/۱۱/۲۷

پیام روحانی درپی ترور دانشجویان مسلمان آمریکا/ حرکت جهانی آغازشود

رییس جمهوری در پی جنایت وحشیانه علیه سه دانشجوی مسلمان در آمریکا خواستار آغاز حرکت جهانی در مقابله با خشونت و ریشه های فرهنگی دین ستیزی شد.

۴:۱۹ ق.ظ - دوشنبه ۱۳۹۳/۱۱/۲۷

قیمت میوه شب عید به میزان ذخیره سازی کنونی بستگی دارد

نرخ مرکبات از اواسط آذرماه روند صعودی به خود گرفته است و با فرارسیدن سال جدید قیمت مرکبات باز هم گرانترخواهد شد و حتی بنابرگفته برخی از مغازه داران با کمبود پرتقال در ایام عید نوروز هم مواجه خواهیم بود.

۴:۱۵ ق.ظ - دوشنبه ۱۳۹۳/۱۱/۲۷

کاهش ۳۷درصدی آمار متوفیان ناشی از سوء مصرف مواد مخدر/ افزایش ۱۸درصدی سقط درمانی در استان

درده ماهه اخیر سال جاری ، تعداد ۱۵۸نفر جسد ،ناشی از سوء مصرف مواد مخدر در پزشکی قانونی معاینه شده اند که نسبت به مدت مشابه سال قبل ، معادل ۳۷ وسه دهم درصد کاهش داشته است.

۴:۰۹ ق.ظ - دوشنبه ۱۳۹۳/۱۱/۲۷

نامه رهبری، تلنگر جدی برای روشنفکری دینی در جوامع غربی

با انتشار نامه رهبری و ایجاد سوال در ذهن مخاطبان اروپایی، اکنون زمان فعالیت گسترده تشکل ها و سازمان های غیر دولتی است که به ایفای نقش در این حوزه فکری بپردازند.

Go to TOP