خبر نگار اجتماعی مبارکه نا؛

۱:۴۹ ق.ظ - سه شنبه ۱۳۹۳/۱۲/۲۶

چهارشنبه سوری یا چهارشنبه سوزی؟

چهارشنبه سوری پایان سال کم کم به یک معضل اجتماعی وانسانی تبدیل میشود که جان انسان ها را در مرحله اول هدف قرار داده است. متاسفانه در سال ‌های اخیر مراسم چهارشنبه سوری شکل سنتی خود را از دست داده و تبدیل به بازی های خطرناک با مواد منفجره و محترقه شده است. مواد محترقه ای که در زمان انفجار علاوه بر تولید صدای بسیار آزارنده، آسیب‌های جدی به چشم، دست و سایر اعضاي بدن وارد می کنند.

طرح آرامش بهاری اداره اوقاف شهرستان مبارکه؛

۱۰:۰۷ ب.ظ - دوشنبه ۱۳۹۳/۱۲/۲۵

توزیع هزار قطعه ماهی قرمز شب عید ویژه دانش آموزان روستای اراضی /+عکس

علی مبشری رئیس ادارهاوقاف شهرستان مبارکه در خصوص طرح "آرامش بهاری" در کلیه امامزادگان خبر داد. به همین مناسبت اداره اوقاف و هیات امنای امامزاده شعبان (ع) روستای اراضی جهت جذب دانش آموزان و نونهالان به اماکن مقدس، تصمیم به توزیع بیش از 1000 عدد ماهی زینتی گرفته شد که در این خصوص برنامه ای در محل آستان مقدس و با حضور رئیس شورا، دهیار، مدیر فرهنگی قرآنی آستان مقدس، هیات امناء و مسئول فرهنگی این اداره ،...

سرپرست واحددانشگاه آزاد مبارکه در گفت‌وگو با خبرنگاران خبر داد؛

۹:۵۶ ب.ظ - دوشنبه ۱۳۹۳/۱۲/۲۵

پذیرش دانشجوی بدون آزمون در ۳۸ رشته دانشگاه آزاد اسلامی واحد مبارکه

دکتر هادی در این خصوص به خبرنگاران گفت: در نیمسال اول تحصیلی امسال در 38 رشته در مقاطع کاردانی و کار‌شناسی دانشگاه آزاد اسلامی واحد مبارکه دانشجویان بدون آزمون پذیرش می‌شوند. وی ادامه داد: دانشگاه آزاد اسلامی واحد مبارکه با توجه به ایجاد شهرک‌های تجاری و صنعتی در شهرستان و دارا بودن پتانسیل مناسب و اشتیاق مردم به تحصیل در این واحد برای توسعه و گسترش رشته‌های کاربردی و مورد نیاز منطقه نیز تلاش کرده است.

به مناسبت شهادت شهیدحمید باکری؛

۹:۴۸ ب.ظ - دوشنبه ۱۳۹۳/۱۲/۲۵

تجلیل ازشهردار و پایگاه شهید باکری شهرداری شهر دیزیچه /+عکس

به مناسبت شهادت شهید حمید باکری تجلیلی ازشهردار و پایگاه شهید باکری شهرداری شهر دیزیچه با حضور فرماندهی حوزه امام حسین (ع) شهر دیزیچه ،‌ معاونت سازندگی سپاه ناحیه مبارکه ، فرماندهی حوزه ی کارگری و اعضای شورای اسلامی شهر دیزیچه برگزار گردید.

۷:۴۵ ب.ظ - یکشنبه ۱۳۹۳/۱۲/۲۴

نشست خبری رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان مبارکه با اصحاب رسانه

اجرای برنامه های اداره ی اوقاف با توجه به ایام نوروز و تقارن آن با دهه ی فاطمیه ، سوگواره ی یاس نبوی و آرامش بهاری از جمله مهمترین این برنامه ها است.

۷:۲۵ ب.ظ - یکشنبه ۱۳۹۳/۱۲/۲۴

نقاشی گروهی ۱۰ متری کودکان شهرستان مبارکه/+عکس

در آستانه عيد نوروز براي آشنايي بيشتر كودكان مهد هاي كودك با آداب و رسوم ايراني ، مراسم نقاشي گروهي انجام شد

در آستانه ی سال جدید؛

۷:۰۴ ب.ظ - یکشنبه ۱۳۹۳/۱۲/۲۴

دیداری به منظور کمک و دلجویی از مدارس استثنایی شهرستان انجام گرفت /+عکس

دیدار از آموزشگاه مهر به منظور دلجویی و کمک به دانش آموزان بی وضاعت باحضور امام جمعه شهر مبارکه و مدیریت آموزش و پرورش شهرستان مبارکه برگزار گردید.

۶:۳۷ ب.ظ - یکشنبه ۱۳۹۳/۱۲/۲۴

دانشگاه آزاد مبارکه نایب قهرمان بیست وسومین دوره مسابقات قهرمانی والیبال استان اصفهان شد

بیست وسومین دوره مسابقات قهرمانی والیبال دانشجویان دانشگاه‌های آزاد اسلامی استان اصفهان که به میزبانی واحد خمینی شهر با شرکت 10 تیم از واحدهای تابعه به مدت یک هفته برگزار گردید واحد مبارکه توانست مقام دوم را از آن خود گرداند.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران عنوان کرد:

۱۰:۲۶ ب.ظ - شنبه ۱۳۹۳/۱۲/۲۳

نقش ایران درامنیت منطقه/ایران مانع فروپاشی دولت‌ها توسط نظام سلطه

مشهد- جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: ایران نقش مهمی در ایجاد امنیت در منطقه دارد و این ادعا در برقراری امنیت در عراق به خوبی مشهود است.

در یک نشست خبری تشریح شد:

۱۰:۲۲ ب.ظ - شنبه ۱۳۹۳/۱۲/۲۳

راهیان نور به روایت مهمانان خارجی/جنگ ایران و عراق اشتباه غرب بود

یکی از شرکت کنندگان اروپایی در دوره راهیان نور با اشاره به جنگ ایران و عراق گفت: این جنگ، مشخصا اشتباهی از جانب اروپا و آمریکا و یک فاجعه بود.

Go to TOP