رحیم‌پور ازغدی:

۶:۰۰ ب.ظ - دوشنبه ۱۳۹۶/۱۱/۲۳

کسی که اهل فساد است اجازه ندارد در معرض انتخابات قرار بگیرد/ نباید در برابر دموکراسی منفعل باشیم

استاد برجسته حوزه و دانشگاه گفت: ما معتقدیم که رجوع به صندوق‌های آراء به شرطی که در چهارچوب احکام شریعت بوده و بر خلاف واجب و حرام الهی نباشد، بدعت و نامشروع نیست و در این چارچوب ...

۵:۵۸ ب.ظ - دوشنبه ۱۳۹۶/۱۱/۲۳

همه پرسی موسسه دولتی و نارضایتی جدی از عملکرد دولت؛ این رفراندوم با رئیس‌جمهور چه می‌کند؟

بیش از سه چهارم مردم از عملکرد اقتصادی مدیریت اجرایی کشور ناراحت هستند، این نتیجه‌ی نظرسنجی نهاد افکارسنجی دولتی است؛ این رفراندوم با حسن روحانی چه می‌کند؟

۵:۳۹ ب.ظ - دوشنبه ۱۳۹۶/۱۱/۲۳

فیلمهای دفاع مقدسی سیمرغ‌داران سی‌وششمین جشنواره فیلم فجر/ حاتمی‌کیا: شکایتم را پیش خدا می‌برم؛ من فیلمساز نظامم

سی‌وششمین جشنواره فیلم فجر به کار خود پایان داد. فیلم «تنگه ابوقریب» به‌عنوان بهترین فیلم انتخاب شد و «ابراهیم حاتمی‌کیا» و «بهرام توکلی» جوایز بهترین کارگردانی را دریافت کردند.

۵:۳۷ ب.ظ - دوشنبه ۱۳۹۶/۱۱/۲۳

وزیر نیرو: از همکاری سپاه در بارورسازی ابرها استقبال می‌کنیم

وزیر نیرو با اشاره به اعلام آمادگی سپاه برای باروری ابرها گفت: هر دستگاهی که این امکان را داشته باشد از جمله سپاه پاسداران که اعلام آمادگی کرده با استقبال وزارت نیرو روبرو می‌شود.

۵:۳۶ ب.ظ - دوشنبه ۱۳۹۶/۱۱/۲۳

جزئیات عیدی و پاداش کارگران ساعتی و پاره‌ وقت

فعال بازار کار با بیان جزئیات نحوه محاسبه عیدی کارگران پاره وقت و ساعتی در پایان سال گفت: مطابق ماده ۳۹قانون کار، مزد و مزایای کارگرانی که به صورت نیمه وقت یا کمتر از ساعات قانونی کار کرده‌اند، به نسبت ساعات کار محاسبه و پرداخت می‌شود.

۵:۳۵ ب.ظ - دوشنبه ۱۳۹۶/۱۱/۲۳

سالروز شهادت حاج رضوان/ شاگردان مغنیه اسطوره اف‌۱۶ را نیز بعد از مرکاوا شکستند

در دهمین سالروز شهادت حاج رضوان، نیروهای مقاومت اسطوره جنگنده اف ۱۶ رژیم صهیونیستی را نیز به سرنوشت تانک مرکاوا گرفتار کردند.

۵:۳۳ ب.ظ - دوشنبه ۱۳۹۶/۱۱/۲۳

«ابراهیم» بت‌ها را شکست

سخنان حاتمی‌کیا و فریادهای چه دلیلی دارد؟ حاتمی کیا به چه چیزی معترض است و چه نقصانی را عمیقی دیده که می‌خواهد شکایتش را پیش خدا ببرد؟

ولایتی در نشست شورای مشورتی اجلاس جهانی محبان اهل بیت (ع):

۵:۳۱ ب.ظ - دوشنبه ۱۳۹۶/۱۱/۲۳

استفاده از شبکه‌های اجتماعی برای ارتباط مستمر محبان اهل‌بیت (ع)/تأکید بر معرفی برخی از نخبگان برای عضویت در کمیته‌های ۷گانه اجلاس

دبیرکل مجمع جهانی بیداری اسلامی گفت: درنظر داریم با ایجاد یک ساختار مناسب ارتباطی و استفاده از شبکه‌های اجتماعی، ارتباطات محبان اهل‌بیت (ع) را در جهان اسلام در طول سال به‌صورت مستمر برقرار کنیم.

۵:۲۸ ب.ظ - دوشنبه ۱۳۹۶/۱۱/۲۳

وزیر خارجه انگلیس: آنچه در میانمار دیدم وحشتناک بود

وزیر خارجه انگلیس که اخیرا به میانمار سفر کرده و با بالگرد از روستاهای منطقه سکونت اقلیت روهینگیا بازدید کرده بود گفت فکر نمی‌کند رهبر میانمار از تمام شرایط وحشتناک آواراگان روهینگیا مطلع باشد.

۵:۲۷ ب.ظ - دوشنبه ۱۳۹۶/۱۱/۲۳

تأملی بر تسهیلات میلیاردی فرانسوی‌ها به ایران

موضوع ارائه تسهیلات 1.5 میلیارد یورویی فرانسوی‌ها به ایران، برای خرید کالاهای تولیدی این کشور، از نمونه توافقاتی است که در صورت عدم برنامه‌ریزی مناسب به تهدیدی قابل توجه منتهی می‌شود.

Go to TOP