پورابراهیمی تشریح کرد

۶:۰۷ ب.ظ - دوشنبه ۱۳۹۶/۰۵/۲

جدیدترین جزئیات از نحوه تغییر واحد پول از ریال به تومان

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس جزئیاتی از حذف چهار صفر از پول ملی کشور را تشریح کرد.

رأی‌الیوم خبر داد

۶:۰۴ ب.ظ - دوشنبه ۱۳۹۶/۰۵/۲

ملک سلمان تا ۵ ماه آینده کناره‌گیری می‌کند/رایزنی‌ها برای انتخاب جانشین ولایتعهدی

روزنامه رأی الیوم به نقل از منابعی در کاخ پادشاهی عربستان از احتمال کناره‌گیری شاه سعودی به نفع فرزندش محمد بن سلمان، ولیعهد کنونی، در پنج ماه آینده خبر دادند.

۶:۰۲ ب.ظ - دوشنبه ۱۳۹۶/۰۵/۲

یک توصیه از صاحب ژن خوب

واکنش‌های منفی به اظهارات پسر معاون اول دولت اصلاحات به گونه‌ای بوده که برخی عوامل دولت اصلاحات را نگران و وادار به اظهارنظر کرد.

۵:۵۹ ب.ظ - دوشنبه ۱۳۹۶/۰۵/۲

دست و پای بسته تولیدکنندگان/ وضعیت تولید در سال تولید و اشتغال تغییر خواهدکرد؟

تولید در کشور فراز و نشیب های فراوانی دارد و دولت در تلاش است تا با اعطای وام و تسهیل موانع تولید اقدامات مؤثری در راستای حمایت از تولید داخل انجام دهد.

۵:۵۷ ب.ظ - دوشنبه ۱۳۹۶/۰۵/۲

نیروهای حزب‌الله کنترل مهمترین پایگاه النصره را به دست گرفتند

رسانه جنگی مقاومت لبنان اعلام کرد که نیروهای مقاومت منطقه «وادی الخیل» را پس از فروپاشی صفوف النصره به کنترل خود در آوردند.

کارشناسان دینی از چرایی جابه‌جایی ارزش‌ها می‌گویند

۵:۵۵ ب.ظ - دوشنبه ۱۳۹۶/۰۵/۲

راحت طلبی، هواپرستی و نگاه ابزاری به دین/ جابه‌جایی ارزش‌ها مردم را از دین دلزده می‌کند/ متاسفانه عده ای به دنبال دین سلیقه‌ای و متناسب با امیال و هواهای نفسشان هستند

عامل دیگر در جابه‌جایی و نامرتبی ارزش‌های دینی که حتی گاهی واجبات را جایگزین و فدای مستحبات می‌کند، راحت طلبی، هواپرستی و نگاه ابزاری به دین خداست. در سفر چندروزه‌ای که به دوبی داشتم، مجبور بودم در پانسیونی که عمدتاً جوانان فرش فروش ایرانی حضور داشتند، اقامت کنم. یکی از آن‌ها پرسید: چکار کنم که مشکلاتم حل و فصل و وضع مالی‌ام خوب شود؟ من که می‌دانستم او اهل نماز نیست، گفتم: تنها و بهترین کاری که سراغ دارم،...

چرا حجاب داشته باشیم؟

حجت الاسلام پناهیان مطرح کرد

۲:۱۴ ب.ظ - دوشنبه ۱۳۹۶/۰۵/۲

چرا حجاب داشته باشیم؟

حجت الاسلام پناهیان در صفحه شخصی خود چرایی توجه و حفظ حجاب را تشریح کرد.

پای درس تفسیر استاد قرائتی

۲:۱۲ ب.ظ - دوشنبه ۱۳۹۶/۰۵/۲

چگونه به راحتی از پل صراط عبور کنیم؟

«فَوَجَدْتُهَا فِی تَرْکِ الْمَعْصِیَةِ» گناه مزه عبادت را از انسان می‌برد...شخصی نزد پیغمبر(صلی الله علیه و آله) آمد و گفت چرا من از مرگ می‌ترسم؟ فرمود «أَ لَکَ مَالٌ»(خصال صدوق، ج‏1، ص‏13) تو سرمایه داری؟ گفت بله پول دارم فرمود بخاطر همین است چون پول داری می‌ترسی.

رئیس مرکز تحقیقات استخوان و مفاصل:

۲:۰۷ ب.ظ - دوشنبه ۱۳۹۶/۰۵/۲

برای درد زانو ورزش نکنید! / هشدار درباره استفاده از ترد میل

افرادی که به مشکلات زانویی دچار هستند را می‌توان به 2 دسته تقسیم کرد، افراد جوانی که معمولا از لحاظ ورزشی بسیار فعال هستند و از درد جلوی زانو(کشکک) رنج می‌برند و درد آن‌ها بیشتر در موقعی که نشست و برخاست می‌کنند و یا از پله بالا و پایین می‌روند ایجاد می‌شود. دسته دوم افراد مُسنی هستند که با تخریب غضروف مفصل زانو رو به رو بوده، که برخی از آن ها مبتلا به آرتروز هستند.

«بردگی جریانی» اصلاح‌طلبان در مقابل روحانی

۱:۵۸ ب.ظ - دوشنبه ۱۳۹۶/۰۵/۲

ناکام بزرگ دولت دوازدهم کیست؟/صادقی: دیدارهای روحانی با اصلاح‌طلبان صوری بود

جریان اصلاحات یکایک خطوط قرمز سیاسی خود را در مقابل رئیس‌جمهور روحانی هدر رفته می‌بیند اما همچنان عنوان می‌کند که «از شرایط رضایت داریم»...!

Go to TOP